החשיבות של לוגו לעסק

עסקים רבים, מתלבטים ושואלים את עצמם עד כמה הכרחי הלוגו, לוגו הוא למעשה אלמנט גרפי שנועד בשביל לייצג ולסמן את העסק או החברה שלך, בתודעת הציבור. לוגו טוב הוא קליט וזכיר, שיבדיל את העסק מהמתחרים שלו. תפקידו של המעצב הגרפי, הוא ליצור לוגו אשר מעבירה בצורה ברורה, מקורית ויחודית את מה שהעסק שלכם רוצה וצריך לשדר, מכאן שעיצוב הלוגו הוא חלק הכרחי באסטרטגיית השיווק והמיתוג של החברה ובהצלחה שלה. 

מספר סיבות למה צריך לוגו?
  • זהות המותג- הלוגו מופיע בכל דבר המזוהה עם העסק, החל מהאתר, עמוד הפייסבוק ועד החשבוניות, לכן חשוב שתקפידו על לוגו איכותי שמעוצב בקפידה, מהסיבה שלוגו שאינו מושקע עשוי להרחיק לקוחות פוטנציאלים במקום למשוך אותם. 
  • בידול תחרותי- עיצוב לוגו קליט וזכיר, מהווה חלק הכרחי שעוזר לעסק או החברה שלכם לבלוט על פני המתחרים. 
  • לכל ארגון או חברה רצינית יש לוגו- עיצוב לוגו מהווה דרך יחודית, להבטיח ללקוח את איכות המוצר לפני שהוא קונה אותו. העובדה שיש לוגו מקצרת משמעותית את תהליך המשא ומתן עם הלקוח ולכל חברה כגון אפל, סמסונג וגוגל יש לוגו, אז למה לכם לא? 
  • הגנה מפני תביעות קניין רוחני- עצם כך שיש לך לוגו מקורי  לעסק, מגנה עליכם מפני תביעות ועוזרת לכם להגדיל את ההון העצמי של לקוחות. 
  • לוגו מייצג את העסק שלך- כל לוגו אשר מעוצב באופן איכותי ומקורי, עשוי לעזור לאנשים ולקוחות לזכור את העסק שלכם ולרכוש ממנו שוב ושוב, במידת הצורך. 

לסיכום, לוגו עוזר לכם להבליט את העסק, על  פני המתחרים ולשדר את החזון והערכים של המותג. 

חברתנו, תשמח לעזור ולייעץ לכם בכל הקשור לעיצוב לוגו מקצועי.

דוגמאות לתבניות לוגו ב59 ש"ח